PaintBall

Firma AmeliaTour zajmuje się organizowaniem imprez  paintballowych w miejscowości Skubianka nad Zalewem Zegrzyńskim .

Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć w otoczeniu pięknych lasów i przyrody.

Proponujemy Państwu wspaniałą rozrywkę jaką jest Paintball.

Paintball jest idealną formą wypoczynku i rozrywki dla przedstawicieli różnych branż pragnących stworzyć wspaniałą atmosferę w swojej firmie po długich i męczących dniach pracy.

Paintball jest grą zespołową rozwijającą umiejętności grupowego działania, konieczności podejmowania szybkich decyzji, odporności na stres i drużynowego zgrania co jest niezbędne w codziennej pracy.Nasze spotkania mają na celu budowanie zespołów, integrację, wybór lidera, czy też poprawę komunikacji w grupie.

PAINTBALL łącząc w sobie cechy walki, przygody, zdecydowanego i aktywnego działania dostarcza niesamowitych wrażeń.

Gra w Paintball polega najczęściej na rywalizacji dwóch drużyn, podczas gry zawodnicy starają się wyeliminować zawodników drużyny przeciwnej, strzelając do nich z karabinków (markerów) miotającymi kolorowymi żelatynowymi kulkami wypełnionymi barwnikiem spożywczym, napędzanymi HP SPRĘŻONE POWIETRZE)

Do rozegrania jest mnóstwo scenariuszy zarówno taktycznych jak i zręcznościowych Na przykład: Konwój, Ochrona Prezydenta, Szturmowanie Budynku, Poszukiwanie ukrytej flagi, itp.

pain1

WARUNKI:

  • Grając naszym sprzętem, gracie naszymi kulkami.
  • Gracz ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia sprzętu.
  • Każdy z uczestników otrzymuje do swojej dyspozycji specjalny karabinek (marker) załadowany żelowymi kulkami wypełnionych kolorowym barwnikiem spożywczym, a oprócz tego zostaje wyposażony w maskę termiczną  chroniącą twarz, oraz przebrany w mundur moro
  • Najważniejszą sprawą na polu jest BEZWZGLĘDNE przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że maskę zdejmujemy dopiero PO ZEJŚCIU z pola gry i TYLKO w wyznaczonych miejscach. Przebywając w strefie bezpiecznej, poza polem gry ZAWSZE musimy mieć marker zabezpieczony przed przypadkowym strzałem i skierowany lufą w dół - nigdy nie celujemy w drugą osobę!!